SugarFest Event Schedule

Event

}

Time

Contact

Sugar Rush 5K

8:00am

Randy Ferguson – Email: Randy.Ferguson@hyco-hydraulic.com

Event

}

Time

Contact

Marketplace/Food Truck 

8:00am – 6:00pm   **May stay open later

Marketplace – Kim Johnson – Email: kjohnson@arabcity.org

Food Truck – Tonya Nix – Email: warinvest@arabcity.org

Event

}

Time

Contact

Miss SugarFest Pageant

9:00am

Denise Williams – Email:  dwilliams@arabcity.org  

Event

}

Time

Contact

Sweetie Pie Kid’s Area

10:00am – 6:00pm

Jake Hendon – Email: jakeh@desperationchurch.tv

Event

}

Time

Contact

Sugar Cookie Kid’s Decorating

1:00pm

Melissa Cook – Email: mcook@arabcity.org

Mauris id finibus tortor. Sed urna velit, sagittis ut tristique a, finibus id mauris. Morbi euismod purus eget orci lobortis, consequat tempus nisi iaculis. Sed porta odio vitae nunc molestie euismod. Ut dui erat, faucibus non ipsum quis, aliquet odio. Mauris id finibus tortor. Sed urna velit, sagittis ut tristique a, finibus id mauris. Morbi euismod purus eget orci lobortis, consequat tempus nisi iaculis. Sed porta odio vitae nunc molestie euismod.

Event

}

Time

Contact

Sweet Rides Cruise – In

4:00pm – 7:00pm

Bob Joslin – Email: bjoslin@arabcity.org

Event

}

Time

Contact

Sweet Tunes

Bands and Times Coming Soon

Rebecca Hinds  Email: listingsbyrebecca@gmail.com

Event

}

Time

Contact

Grand Fireworks

8:15pm

Mark Gullion – Email: gullionmark@gmail.com