SugarFest Event Schedule

Event

}

Time

Contact

Sugar Rush 5K

8:00am

Emily Stapler – Email: estapler@arabcityschools.org

Event

}

Time

Contact

Craft Vendors

8:00am – 4:00pm   **May stay open later

Marketplace – Kim Johnson – Email: kjohnson@arabcity.org

Event

}

Time

Contact

Food Truck 

8:00am – 10:00pm   **May stay open later

Food Truck – Tonya Nix – Email: warinvest@arabcity.org

Event

}

Time

Contact

Miss SugarFest Pageant

9:00am

Denise Williams – Email:  dwilliams@arabcity.org  

Event

}

Time

Contact

Sweetie Pie Kid’s Area

8:00am – 4:00pm

Eric Hayes – Email: ehayes@arabcity.org

Event

}

Time

Contact

Sugar High Area

9:00am – 4:00pm

Mark Gullion – Email: gullionmark@gmail.com

Mauris id finibus tortor. Sed urna velit, sagittis ut tristique a, finibus id mauris. Morbi euismod purus eget orci lobortis, consequat tempus nisi iaculis. Sed porta odio vitae nunc molestie euismod. Ut dui erat, faucibus non ipsum quis, aliquet odio. Mauris id finibus tortor. Sed urna velit, sagittis ut tristique a, finibus id mauris. Morbi euismod purus eget orci lobortis, consequat tempus nisi iaculis. Sed porta odio vitae nunc molestie euismod.

Event

}

Time

Contact

CornHole Tournament

12:30pm – 8:00pm

Taran Garrison – Email: tarangarrison@yahoo.com

Event

}

Time

Contact

Pool / Splash Pad

10:00am – 6:00pm

Eric Hayes – Email: ehayes@arabcity.org

Event

}

Time

Contact

Sweet Rides Cruise – In

4:00pm – 7:00pm

Bob Joslin – Email: bjoslin@arabcity.org

Event

}

Time

Contact

SugarFest After Dark / Live Music

4:30pm – 10:00pm

Rebecca Hinds  Email: listingsbyrebecca@gmail.com

Event

}

Time

Contact

Grand Fireworks

Approx.  8:15pm

Mark Gullion – Email: gullionmark@gmail.com